news4

14 edycja Puchar Polski OFF-ROAD PL. Podejmij wyzwanie!

news4

Po raz czternasty zawodnicy spotkają się na terenie poligonu w Nowej Dębie. 22-25 maja 2014 roku, na piaszczystych terenach położonych na skraju Podkarpacia, odbędzie się rywalizacja w dwóch klasach – Extreme i Adventure. Regulamin z poprzednich lat zasadniczo nie uległ zmianie. Trasa składa się z prologu oraz pięciu etapów. Uchylamy rąbka tajemnicy – nagrodą główną w klasie Extreme będzie kwota 3 200 dolarów, pokrywająca wysokość wpisowego na Rainforest Challenge 2014! Ufundował ją sam organizator malezyjskiego rajdu.

Ze swojej strony zawodnikom obiecujemy, że nie będzie łatwo. „Coraz lepiej przygotowane samochody, które pojawiają się na rajdach, stawiają przez nami organizatorami większe wymagania. Staramy się im sprostać, projektując bardziej wymagające trasy – przyznał Dyrektor Pucharu Polski OFF-ROAD PL Grzegorz Surowiec. Puchar Polski OFF-ROAD PL stanowi jedną z nielicznych sportowo-przeprawowych imprez w Polsce odbywających się pod egidą PZM.

Tegoroczna edycja, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie się pod hasłem It’s a challenge. Podejmij wyzwanie! Czekamy na Ciebie w Nowej Dębie.

W kategorii Poprzednie edycje