Już dziś w Nowej Dębie startuje 13. edycja Pucharu Polski OFF-ROAD PL!

Już dziś o godzinie 17:00 na torze off-roadowym w Nowej Dębie wystartuje 13. edycja Pucharu Polski OFF-ROAD PL. Zmagania najlepszych załóg polskiego off-roadu zgodnie z tradycją zostaną zainaugurowane Prologiem, a szybki i efektowny odcinek, który jest wstępem do kolejnych, niemal trzech dni zmagań, z pewnością będzie widowiskiem, które przyciągnie tłumy kibiców i fanów tego sportu.

Podczas kolejnych dni załogi będą rywalizować na sprawdzonych i lubianych terenach poligonu w Nowej Dębie. To jedno z niewielu miejsc z ogromnym potencjałem off-roadowym, gdzie wymagające bagna i trawersy można łączyć szybkimi, piaszczystymi dojazdówkami. To prawdziwe wyzwanie dla fanów ciężkiego przeprawowego off-roadu.
Tradycyjnie już pucharowe zmagania otworzy prolog rozegrany na torze motokrosowym w Nowej Dębie. Po nim nastąpi seria nocnych i dziennych etapów liczonych do klasyfikacji generalnej.
Nowością tegorocznej edycji jest zarówno czterodniowy czas trwania rundy, jak i liczba etapów, których w tej edycji będzie aż pięć, a rywalizacja zakończy się 2 czerwca. Co ważne, wydłużony zostanie czas przeznaczony na niezbędny serwis pojazdów. Ułatwieniem ma być też uproszczony w części wymagań technicznych Regulamin Ramowy Pucharu.

W kategorii Poprzednie edycje