ladtwiej

Łatwiej sięgnąć po przygodę w klasie Adventure! – XIII edycja Pucharu Polski OFF-ROAD PL

Już 30 maja startuje XIII edycja Pucharu Polski OFF-ROAD PL, a nowa formuła Rajdu przewiduje nie tylko dłuższy czas wyścigu i większą ilość prób w zróżnicowanym terenie, ale także mniej restrykcyjne wymagania dla klasy Adventure!

Do tej pory zawodnicy ścigający się w klasie aut o mniejszych modyfikacjach technicznych – Adventure, byli zobowiązani do takiego przygotowania swoich pojazdów, by auta w kwestii wyglądu i zastosowanych modyfikacji, do słupka B nie odróżniały się w sposób znaczący od pojazdów seryjnych. W tym roku organizator postanowił złagodzić nieco wymagania w stosunku do uczestników startujących w tej klasie. W tegorocznej edycji i postanowieniach regulaminowych, zasadniczym wyróżnikiem stanowiącym o przydziale do poszczególnych klas będzie rodzaj wyciągarki zamontowanej w aucie. Jest to wyraźne wyjście naprzeciw zawodnikom, którzy chcieliby zakwalifikować się do klasy Adventure.

Ze szczegółowymi postanowieniami regulaminowymi dotyczącymi startujących pojazdów, można zapoznać się klikając w poniższy link:
http://puchar.off-road.pl/regulamin-ramowy/

W kategorii Poprzednie edycje